Turintys giminaičių, gyvenančių Anglijoje puikiai žino, kaip jie laukia lauktuvių iš Lietuvos, kur artimieji su meile sukrauna įvairių skanėstų, kurių užsienyje nelabai įmanoma atrasti. Tai galima padaryti pasinaudojus kurjerių tarnyba https://www.siuskpigiau.lt/.

Tačiau vienas svarbiausių dalykų, kuriuos būtina prisiminti – tai tinkamas maisto produktų supakavimas, kad niekas neišsipiltų ar nesudužtų. Rekomenduotina, kad būtų užpildyti tarpai popieriumi ar oru pripildytais maišeliais. Taip pat labai svarbu žinoti ir tai, kokius daiktus ar maisto produktus galima siųsti į užsienio šalis, ypač ten kur negalioja Europos Sąjungos įstatymai ir šengenas. Pilną sąrašą, leistinų daiktų galima rasti Lietuvos Respublikos muitinės interneto svetainėje. Taip pat pasidomėkite ar yra taikomi papildomi muito mokesčiai.

Tiksliai sužinoti kiek jums kainuos siuntimas siuntos iš Lietuvos į Angliją, galite suvedus siuntos išmatavimus aukštį, plotį ir preliminarų svorį. Tai padaryti galima pasinaudojus interaktyvia siuntų kurjerių skaičiuokle, esančia internetinėje svetainėje. Taip pat galima siuntą registruoti internetu ir nustatyti kaip norite, kad ji būtų siunčiama. Pavyzdžiui, vienas populiariausių siuntų į Angliją siuntimų būdų yra nuo slenksčio iki slenksčio. Tad perduoti savo siuntą iš namų arba iš darbo, priklausomai nuo to, kaip jums patogiau. Svarbiausia, įsitikinkite, kad siuntos gavėjo adresas yra nurodytas be jokių klaidų. Reiktų nepamiršti nurodyti ir telefono numerio, kuriuo siuntą pristatysiantis kurjeris galėtų susisiekti su gavėju. Galima papildomai įsigyti ir greitesnio siuntos pristatymo paslaugą, ji kainuoja šiek tiek brangiau, bet siunta bus pristatyta greičiau nei siunčiant įprastai. Taip pat galimas ir papildomas siuntos draudimas, kad jei ji bu pažeista ar sugadinta, jums bus sumokėta kompensacija.