Yra daugybę informacijos šaltinių apie šunis, šunų maistą, priežiūrą bei dresūrą. Augintinio šeimininkui yra labai svarbu atsirinkti kokia informacija yra teisinga, aktuali ir gali atnešti naudos kaip pačiam šeimininkui, taip ir jo augintiniui.

Taigi, šiame straipsnyje mes pakalbėsime apie tai kokie yra patikimiausi šaltiniai, iš kurių galima sužinoti apie šunų dresūrą, priežiūrą bei pateiksime kelis patarimus kaip efektyviausiai dresuoti savo šunį.

Informacijos šaltiniai apie šunų priežiūrą bei dresūra

Kiti šunų savininkai – nors kai kurie gali būti kvalifikuoti, didžioji dauguma nėra šunų priežiūros ir mokymo specialistai.

Veisėjai – jie iš tikrųjų gali daug žinoti apie kinologo priežiūrą, tačiau turi būti atsargūs dėl mokymo patarimų, nebent jie yra profesionalūs treneriai.

Naminių gyvūnėlių parduotuvės – šios vietos yra ypač žinomos dėl „nemokamų“ naminių gyvūnėlių mokymo patarimų apie antkaklių naudojimą ir apskritai mokymą. Dauguma net nežino, kuo skiriasi droselio grandinė ir kamštinė apykaklė!

Veterinarai – turėkite omenyje, kad tai yra gyvūnų sveikatos specialistas. Yra labai rekomenduotina atsižvelgti į jų patarimus šunų priežiūros ir sveikatos klausimais.

Šunų dresūros svarba

Taigi, jūs tikriausiai esate naujas šuns ar šuniuko savininkas, jei ieškote informacijos apie šunų priežiūrą.

Jei esate vienas iš tų savininkų, kurie mano, kad šunų priežiūra ir dresūra nėra būtinas reikalas, jūs klystate, kadangi šunys nemąsto kaip žmonės.

Šunų dresūra

Namų šuniuko ar vyresnio šuns mokymas kai kuriems gali būti didelis galvos skausmas. Nors dauguma šunų ir šuniukų gana greitai mokosi sužinos, kitiems tai užtrunka šiek tiek ilgiau. Galbūt galvojate, kad jūsų šuo yra ne ypač paklusnus, tačiau labiau tikėtina, kad trūksta jūsų namų mokymo technikos.

Šuns sveikatos problemos, jas reikia spręsti pas profesionalą. Šuniuko ar šuns maitinimas turi būti geros kokybės ir ekologiškas.

Savo šuns ar šuniuko viliojimas gali padėti jį dreseruoti. Šuns durų mokymas – išmokykite šunį kaip naudotis šuns durimis.

Šunų ir šuniukų žaislai – sužinokite daugiau apie geriausius kramtomus žaislus šunims ir šuniukams! Dėžės dresavimas jūsų šuniui ar šuniukui – tai tiesiogiai susiję su namų dresūra, nes naudingiausia namų dresūros priemonė yra jūsų šuns dėžė.

Tinkamai apmokytas, šuniui ar šuniukui patiks jo dėžę ir jis džiaugsis būdamas joje. Paklusnumo mokymas jūsų šuniukui ar šuniui yra taip pat labai svarbūs.
Pavadėlis dresuoja jūsų šunį labiau negu kas kitas.

Apibendrinimas
Straipsnyje aptarėme pagrindinius aspektus, susijusius su šunų priežiūrą bei dresūrą. Taigi, norint tinkamai išauklėti savo augintinį, geriausia yra naudoti visus aukščiau pateiktus metodus tam, kad šuo taptų paklusnus.

Informacija yra parengta, vadovaujantis dimedium.lt medžiaga.