Peržiūrėjote kelių bendrovių pasiūlymus ir matote, kad paminklai yra gerokai brangesni nei tikėjotės? Tokiu atveju jums reikėtų atsižvelgti į pasiūlymus internete. Daugelis bendrovių ir privačių asmenų siūlo savo paslaugas ir elektroninėje erdvėje, o didžiausias privalumas kreipiantis į tokius paslaugų teikėjus – mažos kainos. Internetu daugelis paminklų gamintojų siūlo savo paslaugas, tačiau reikia pastebėti, kad tie, kurie reklamuojasi elektroninėje erdvėje, paslaugų įkainį nustato žymiai mažesnį. Būtent tiems, kurie nori sutaupyti pinigų, siūloma paminklų gamintojus rinktis internete. Tiesa, reikėtų žinoti, kad bet kurį paslaugų teikėją rinktis reikia tik pagal jo reputaciją, o tai reiškia, kad ir kokias pigias paslaugas jis besiūlytų, nevalia į jį kreiptis, jeigu jis turi labai prastą reputaciją.

Paminklai internete siūlomi daugelio paslaugų teikėjų, tačiau užsakantiems reikia žinoti, kad be montavimo darbų išsiversti bus sudėtinga. Paprasčiausiai, jeigu jus užsakysite tik paminklų gamybos paslaugas, tai jums patiems teks vykti atsiimti paminklą, o svarbiausia – jūs patys jį ir turėsite sumontuoti. Tad, jeigu norite kažkokio artimo žmogaus kapavietę papuošti paminklu, tai užsakykite visas reikalingas paslaugas. Pabrėžtina, kad renkantis paminklų gamybos specialistus, reikėtų atsižvelgti ir į jų siūlomų paslaugų kokybę. Kai kurie gamintojai akcentuoja, kad jog jie negali pasiūlyti išskirtinių paminklų gamybos paslaugų t.y. jie negali pagaminti paminklų pagal klientų pageidaujamus dizainus ar medžiagas. Tačiau iš kitos pusės – standartinių paminklų kainos yra gerokai mažesnės, tuo labiau – tokie paminklai pagaminami žymiai greičiau.

Tiems, kurie nori užsakyti paminklų gamybos ir montavimo paslaugas, siūloma dairytis į vietinius paslaugų teikėjus, nes kitu atveju gali susidaryti didesnės išlaidos. Pavyzdžiui, jeigu jūs kreiptumėtės į kitame mieste dirbančius paminklų gamintojus, tai logiška, kad išleistumėte didesnę sumą, nes tiems gamintojams tektų vykti į kitą miestą, o tai jiems atneštų išlaidas. Tokias išlaidas dažniausiai apmoka būtent klientai – viskas paskaičiuojama prie bendros paslaugų kainos. Rinkdamiesi paminklų gamintojus dairykitės į savo miestuose įsikūrusias bendroves ar specialistus – šitaip išvengsite išlaidų. Taip pat visada siūloma dairytis į standartinius gaminius – jie yra vieni pigiausių.