Nėštumas – išskirtinis jaunos moters gyvenimo etapas, kuriame viskas keičiasi iš esmės. Tad jam reikia ne tik tinkamai pasiruošti, bet ir žinoti kaip reiktų elgtis ne tik nėštumo laikotarpiu, bet ir po jo. Nuo būsimos mamos priklauso ne tik vaiko vystymasis, raida, bet ir psichoemocinė sveikata. Tad svarbu būsimai mamytei ne tik nesijaudinti, bet ir tinkamai maitintis bei stengtis išlaikyti darbo ir poilsio režimą.

Nėščiųjų kursai yra prieinami visiems norintiems, nes jie vyksta online. Jų metu yra ne tik pateikiama visa reikalinga informacija apie tai kokia turi būti nėščiosios sveikatos priežiūra, mityba, bet ir kaip reiktų tinkamai pasiruošti gimdymui. Aptariama gimdymo eiga, kvėpavimo technikos bei galimi skausmo malšinimo būdai gimdymo metu. Vėliau aptariama ir kūdikio priežiūra bei žindymo ypatumai.

Tokio pobūdžio kursai yra labai aktualūs tuomet, kai yra laukiamasi pirmojo vaiko ir galvoje sukasi daugybė klausimų ir baimė, jog nepavyks savarankiškai susitvarkyti su kūdikiu. Tačiau kvalifikuoti specialistai kursų metu ne tik atsakys rūpimus klausimus, paneigs pagrindinius mitus, bet ir išsklaidys visas abejones apie jūsų baimes, jog nebūsite tinkamais tėvais, nes stokojate įgūdžių.

Rekomenduojama nėščiųjų kursus lankyti ne tik būsimai mamytei, bet ir būsimam tėveliui, kad jis taip pat žinotų kas jo laukia. Kad jis žinotų, kaip galėtų padėti savo gimdančiai partnerei, kada galima ją lankyti, kokių daiktų gali prireikti ligoninėje po gimdymo ir kaip teks pakeisti savo gyvenimo ritmą bei įpročius po vaiko gimimo.

Patogu tai, kad nėščiųjų kursai yra vedami mažoms grupėms žmonių, tačiau jei negalite realiu laiku juose dalyvauti, visuomet galite gauti nuorodą į kursų įrašus, kuriuos galite peržiūrėti jums patogiu metu.