Geras juvelyras Jūms visada pasiūlys tinkamiausius papuošalus, verta susipažinti su jo atliktais darbais, jeigu atrodo patrauklūs, tuomet pasirinktas specialistas turėtų tikti. Juvelyro paslaugos prasideda nuo papuošalų parinkimo, konsultacijų, būtina aptarti kiekvieną smulkmeną, svarbu metalas, spalva, brangakmenių naudojimas, graviūra ir kt. Vestuviniai žiedai turi būti išvaizdūs, aukštos kokybės, kruopščiai pagaminti ir dažniausiai pasirenkamas auksas, tačiau mėgstantiems išskirtinumą, modernizmą rekomenduojami ir netradiciniai sprendimai. Norint sutaupyti vestuviniai žiedai gali būti  gaminami iš kliento pateikto aukso, tuomet reiktų susimokėti už atliktą darbą ir už papildomą aukso kiekį, bendra suma gautusi žymiai mažesnė.

Vestuvinių žiedų graviravimas

Vestuvinių žiedų graviravimas yra populiarus, taip suteikiama galimybė žieduose parašyti ypatingą žinutę, kuri svarbi abiems jaunavedžiams. Šią paslaugą jums suteiks juvelyras, prieš pateikdami žodžius ar simbolius graviravimui patikrinkite ar nėra praleistų raidžių ar jie yra teisingi ir tą patį  atlikitę jau gavę išgraviruotus žiedus. Žiedų graviravimo kaina priklauso nuo to, ar jis  atliekamas mechaniniu ar rankiniu būdu. Graviravimas  mechaniniu būdu, pigesnis negu rankiniu. Šiandien jau glima pasinaudoti naujausiomis technologijomis, įrašant žmogaus balsą arba širdies plakimo ritmą ir jų garso diagramą išgraviruoti ant žiedo.

Žiedai su perlu

Žiedas su perlu tiks bet kuriai moteriai, perlas, kaip brangakmenis suteikia  pasitikėjimo savimi, simbolizuoja meilę, padeda mažinti įtampą ir stresą. Balto aukso žiedai su perlais bus puikus pasirinkimas sužadėtuvėms, jubiliejaus proga arba tiesiog  norint nustebinti mylimą moterį. Perlų pasirinkimas platus: klasikiniai balti, juodieji, Taičio perlai taip pat jūriniai, upiniai perlai. Tiek sidabriniai, tiek auksiniai žiedai su perlais tiks prie puošnios suknelės ar klasikinio kostiumėlio.

Juvelyrikos taisymas

Žiedai  priklausomai nuo poreikio gali būti siaurinami, trumpinami, žiedams įstatomi pamesti akmenys, grąžinamas  gaminio spindesys. Papuošalai gaminami pagal individualius užsakymus, atliekami matavimai pagal kliento piršto storį ar grandinėlės kaklo apimtį. Juvelyras kruopščiai ir kokybiškai atlieka papuošalo valymą, atnaujinimą ir jūsų papuošalai žibės, atrodys lyg ką tik nupirkti.