vaizdo registratoriaiIeškote vaizdo registratoriaus, kuris ne tik fiksuotų viską aplink kelionės metu, bet tuo pačiu įspėtų apie artėjančius pavojus bei radarus? Neoline x cop 9700 turbūt būtų vienas geriausių pasirinkimų. Internetu šį įrenginį galite įsigyti labai paprastai – juo prekiauja tiek įprastos elektronikos parduotuvės, tiek ir automobilių dalimis bei aksesuarais prekiaujantys asmenys bei įmonės. Šis vaizdo registratorius yra ypač modernus, o svarbiausia – kainos ir kokybės santykis yra pirkėjo pusėje. Ieškantiems kokybiškos įrangos, tiesiog pravartu pasidomėti tokio tipo įrenginių veikimu bei jų galimybėmis. Taip pat reikėtų iš anksto pasidomėti ir įsigijimo subtilybėmis. Šis straipsnis ir yra apie tai.

Apskritai kalbant, vaizdo registratorių pagrindinė paskirtis yra fiksuoti aplink esantį vaizdą. Tačiau aišku, kai kurie įrenginiai fiksuoja ne tik aplinką, bet ir vidų t.y. vienu metu gali būti įrašomas vaizdas kelyje bei salone. Be abejo, tokių funkcijų turintys įrenginiai pasižymi didesnėmis kainomis. Kaip bebūtų, šiuo metu šių įrenginių galimybės yra išplėstos. Dabar tai yra praktiškai viskas viename – vaizdo registratorius, radarų detektorius bei navigacija.

Vaizdo registratoriaus veikimo principas yra ganėtinai paprastas. Jis įrašo vaizdą tam tikru laiku t.y. kai važiuojama. Pavyzdžiui, jeigu automobilis yra per naktį paliekamas garaže, jis vaizdo neįrašinės. Vaizdas pradedamas įrašinėti tuomet, kai jį įjungia pats vairuotojas. Pabrėžtina, kad vairuotojui pačiam nereikia trinti susikaupusios vaizdinės medžiagos, nes viskas rašoma einamuoju būdu t.y. vaizdas pašalinamas iš pabaigos t.y. senesnė medžiaga pašalinama, kad atsirastų papildomos vietos ir tada rašoma naujas vaizdas.

Kalbant apie kitas galimybes, minėta, kad kai kurie vaizdo registratoriai turi galimybę susekti radarus, fiksuojančius greičio viršijimą. Tai yra ypač naudinga funkcija. Pavyzdžiui, važiuojate kažkokiomis vietovėmis, apie kurias mažai ką žinote, o registratorius įspėja apie artėjantį radarą. Tada turite galimybė sumažinti greitį iki reikalaujamo ir tokiu būdu išvogsite problemų. Aišku, ne visi vaizdo registratoriai yra užfiksavę visus radarus. Štai, Neoline x cop 9700 turi naujausią duomenų bazę ir gali aptikti praktiškai visus radarus net ir kitose šalyse.

Jau minėta, kad vaizdo registratoriai dabar yra ir kaip navigacijos prietaisai. Moderniausia yra ta, kuri vairuotojui suteikia viską ko jam reikia. Įsivaizduokite kaip atrodytų automobilio salonas, jeigu kiekvienai funkcijai būtų atskiras įrenginys t.y. būtų atskiras vaizdo registratorius, navigacijos prietaisas, bei įrenginys, įspėjantis apie radarus. Tai juk atrodytų nelabai estetiškai. Dėl šios priežasties siūloma rinktis tokius įrenginius kaip Neoline x cop 9700, nes jie siūlo viską, kas reikalinga ir trumpoms, ir ilgoms kelionėms. Toks įrenginys iš tiesų palengviną keliavimą ir tuo pačiu suteikia bent jau minimalų saugumo jausmą.

Pabrėžtina, kad moderniausi įrenginiai gali skirtis daug kuo. Štai, jeigu pirksite tokį įrenginį, kuris gali įrašyti didelį kiekį vaizdinės medžiagos, tuomet reikėtų pasižiūrėti kokį vaizdą jis gali įrašyti. Tokie įrenginiai pasižymi vienu trūkumu – jie įrašo nekokybišką vaizdą. Kuo prastesnės kokybės vaizdas įrašomas, tuo mažiau vietos jis reikalauja. Todėl vaizdinė medžiaga įrašoma ilgiau. Jeigu norite kokybės, rinkitės tuos įrenginius, į kuriuos įmontuojamos atminties kortelės. Tiesiog įrenginiai turi būti pasirenkami pagal vaizdo kokybę. Jeigu bus įrašomas aukštos raiškos vaizdas, bet atminties nebus daug, tai ją praplėsti galėsite atminties kortelėmis ar kitomis laikmenomis.

Perkant vaizdo registratorių, jokių būdu nereikėtų dairytis į seniausių įrenginių, ypač kurie yra naudoti. Tikėtina, kad tokiuose įrenginiuose programinė įranga bus labai sena ir ją teks atnaujinti mokant pinigus papildomai.