Ieškote naujos ir pigios įrangos, kuri pagyvintų jūsų renginius? LED PAR prožektoriai turėtų būti laikomi prioritetu. Šie šviesos efektai kaip reikiant pakeis jūsų organizuojamų renginių atmosferą. Norintiems pigiau įsigyti šiuos įrenginius, patartina atidžiau stebėti el. parduotuvių pasiūlymus. Jie dabar kaip niekad patrauklūs. Ieškantiems šių prožektorių labiausiai patartina apsidairyti muzikos prekių parduotuvėse internete. Jose yra gausus šviesos efektų ir kitų įrenginių pasirinkimas. Atnaujinantiems įrangą šis pasirinkimas būtų vienas išmintingiausių, nes vis dėlto – tokiose el. parduotuvėse yra ypač didelis asortimentas, o tai reiškia, kad visus įrenginius galėsite įsigyti vienoje vietoje. LED PAR prožektoriai tokiose vietose siūlomi ypač geromis kainomis.

LED PAR prožektoriai nebūtinai turi būti pasirenkami pagal žymiausius gamintojus

Klaidinga manyti, kad brangiausi ir labiausiai žinomų gamintojų įrenginiai yra aukščiausios kokybės. Dabar internetinės parduotuvės pateikia labai daug pasiūlymų. Tarp jų yra ir lenkiškų gamintojų įrenginiai, kurie savo kokybe tikrai nenusileidžia. Geriausia tai, kad tokie įrenginiai nekainuoja daug. Vienas LED PAR prožektorius kainuoja nuo kelių dešimčių eurų. Jo kaina išauga jeigu dairomasi į labiau žinomų gamintojų produkciją. Taip pat įrenginiai būna brangesni ir tuomet, jeigu dairomasi į universalius gaminius.

LED PAR prožektoriai yra kelių spalvų lazerinius efektus skleidžiantys įrenginiai. Kai kurie gali skleisti ir mažiau šviesų, o tai reiškia, kad tokie įrenginiai ir būtų pigiausi. Brangiausiai kainuoja tie, kurie gali vienu metu skleisti kelių spalvų šviesos efektus. Taip pat reikėtų paminėti, kad LED PAR prožektoriai skleidžia šviesą įvairiais kampais. Jie prijungiami prie DMX valdiklių ir gali būti nustatomas jų judėjimas pagal poreikį.

Naudojant LED PAR prožektorius, būtina įsigyti ir atitinkamus priedus

Norint, kad LED PAR prožektoriai skleistų šviesos efektus pagal norimą ritmą, kampą ar dažnumą, juos reikia prijungti prie DMX valdiklio. Prie jų neprijungus šių įrenginių, tiesiog jie veiks savarankiškai – standartiniu režimu. Kas liečia šių įrenginių prijungimą prie valdiklio, tiesiog reikia žinoti, kad kiekvienam įrenginiui teks pirkti ir atskirus kabelius. Jų ilgis priklausys nuo išdėstymo ir patalpų ploto. Pabrėžtina, kad visą papildomą įrangą jums gali pasiūlyti tos pačios internetinis parduotuvės, iš kur ir pirksite LED PAR prožektorius. Matote, tokiose vietose siūloma visa reikalinga įranga bei priedai.

Perkant šiuos šviesos efektus, labiausiai vertėtų atsižvelgti į pasirinktos el. parduotuvės atsiliepimus. Ypač dažnai pasitaiko atvejų, kuomet klientai renkasi pigiausius variantus iš neaiškių asmenų. Dažnai toks pasirinkimas baigiasi nuostoliais, nes pasirodo, kad daugelis tiesiog bando įsigyti šiuos įrenginius iš paprasčiausių sukčių. Norint išvengti apgavysčių ir pinigų praradimo, jūs turėtumėte rinktis populiariausias lietuviškas muzikos prekių parduotuves. Jose atsiskaitymas tikrai yra saugus ir savo prekes gausite taip kaip sutarta.

Taip pat reikėtų paminėti, kad LED PAR prožektoriai gali būti perkami rinkiniais, tačiau ne visose el. parduotuvėse rasite tokius pasiūlymus. Tokius komplektus naudinga rinktis tiems, kurie dirba su kiek didesniais renginiais. Perkant LED PAR prožektorius po kelis vienetus, tikėtina, kad ir kaina bus gerokai mažesnė. Jums tiesiog reikėtų kruopščiai išnaršyti el. parduotuvių pasiūlymus ir tuomet tikrai rasite tai ko ieškote.