Dideles palūkanas kreditoriams mokantys vartotojai turėtų ieškoti sprendimų kaip tokias išlaidas sumažinti kuo greičiau. Paskolos iš žmonių ne veltui dabar imamos ir internetu, nes vis dėlto – jos yra daug pigesnės. Kalbant apie įmokų mažėjimą, reikėtų pabrėžti, kad jeigu metinės palūkanos yra didelės, tai vargu jos sumažės savaime – jums reikia perkelti skolas. Skolas šiuo metu perima ir paprasti žmonės, kurie teikia kreditus tarpininkaujant specialioms platformoms, vadinamoms – sutelktinio finansavimo operatoriais. Jeigu jūsų mokamos mėnesio įmokos yra per daug didelės ir svarstote ar būtų galimybė jas sumažinti, tai tiesiog išbandykite skolinimąsi iš žmonių ir pamatysite akivaizdų skirtumą.

Paskolos iš žmonių gali prašyti šie asmenys:

  1. Kas mėnesį gaunantys stabilią tvarių pajamų sumą, kuri nebūtų per daug smulki. Asmuo, kuris skolinasi iš sutelktinio finansavimo platformos, turi būti mokus ir jo pajamos negali būti labai mažos. Jos turi būti tokios, kokių reikalauja ir paprastos kreditų bendrovės. Jeigu gaunamų pajamų suma yra mažoka, tai tuomet sutelktinio finansavimo platformoje jūsų kredito paraiška bus atmesta ir tiek.
  2. Nesantys skolininkų registruose. Asmenys, kurie jau yra laikomi nepatikimais klientais, negali pasinaudoti jokiomis finansinėmis paslaugomis. Tai reiškia, kad jūs negausite paskolos iš žmonių, negausite ir iš kredito įstaigų, o taip pat negalėsite pasinaudoti lizingo paslaugomis. Jeigu jūs esate įrašyti skolininkų registruose, tada pamirškite visas finansines paslaugas, už kurias atsiskaitoma mėnesio įmokomis.
  3. Bedarbiai arba vėluojantys atsiskaityti su kreditoriais/paslaugų teikėjais. Jeigu jūs esate registruoti teritorinėje darbo biržoje, tai paskolos iš žmonių gauti negalėsite. Jie irgi reikalauja, kad besiskolinantys asmenys gautų pajamas, o bedarbiai jų negauna. Taip pat pabrėžtina, kad jeigu jūs vėluojate mokėti įmokas, tai tikrai neturėtumėte kreiptis į sutelktinio finansavimo platformas – jose paskolų negausite.

Paskolos iš žmonių negali būti taip lengvai išduodamos, nes jau yra priimti įstatymai, kurie reguliuoja skolinimo procedūras. Visos sutelktinio finansavimo platformos dabar turi registruotis specialiuose sąrašuose, o norint ten patekti, tenka įsipareigoti laikytis tam tikros tvarkos bei galiojančių teisės aktų.