Ko gero kiekvienas vairuotojas Lietuvoje susiduria su šia problema. Atėjus netikėtai žiemai su vasarinėmis padangomis net iš vietos nepavažiuosi. Net jeigu ir turite padangų komplektą žiemai, vis vien tenka jas keisti bent kas 3 – 4 metus. Be abejo, tam reikalingas ir geras padangų tiekėjas. Šiame straipsnyje sužinosite, kur pirkti padangas žiemai.

Oficialios parduotuvės
Rekomenduojame pirkti padangas iš fizinių oficialių parduotuvių ar internetu. Tai yra pats geriausias būdas užsitikrinti visas garantijas ir kokybę. Perkant padangas internetu jos pristatomos ne tik didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir praktiškai į bet kurį Lietuvos kampelį.

Pirkimas iš kitų žmonių
Ko gero pats pigiausias pasirinkimas yra padangų pirkimas iš kitų žmonių. Tačiau renkantis ekonomiškiausią variantą būkite pasiruošę ir su tuo susijusioms rizikoms. Nusipirkę nekokybiškas padangas jų negalėsite grąžinti, o ir naudota prekė niekuomet nebus tokia, kaip nauja. Pirkti iš kitų žmonių priimtina tik tada, kai reikalingas labai greitas, laikinas ir pigus sprendimas. Tačiau ilgą laiką su naudotomis padangomis nepavažinėsite.

Internetinė padangų parduotuvė
Specializuotos padangų parduotuvės prekiauja kokybiškomis padangomis, jas pristato nurodytu adresu bei suteikia garantijas. Be to, šiose parduotuvėse pakankamai platus padangų pasirinkimas, o rasti sau tinkamas padangas lengva ir paprasta. Be abejo, rinkitės tik pasitikėjimą keliančias internetinės parduotuves. Pasidomėkite pirkėjų atsiliepimais, susipažinkite su internetinės parduotuvės pirkimo bei grąžinimo politika.

Internete elgiantis apgalvotai ir atidžiai galima rasti kur kas patrauklesnių pasiūlymų nei fizinėse parduotuvėse. Be to, perkant internetu nereikia niekur važiuoti, vežtis padangų patiems ar blaškytis po parduotuves ieškant geriausio varianto. Dėl šių priežasčių pirkimas internetu pastaruoju metu tampa vis populiaresnis.