Krovinių gabenimas kelto pagalba, tikriausiai vienas iš pagrindinių būtų, kuriuo galime nugabenti savo krovinius į tam tikras vietas. Tai patikimas ir saugus būdas. Keltai yra daugelio pajūrio miestų ir salų viešojo transporto sistemų dalis, leidžianti tiesiogiai vykti tarp punktų, kurių kapitalo kaina yra daug mažesnė nei tiltų ar tunelių. Todėl šiuo klausime, galime paminėti, kad tai ir ekonomiškiausias sprendimas gabenti savo krovinius.

Vienas populiariausių keltų krypčių, tai Skandinavijos šalys, o ypač Švedija. Norintiems gabenti savo krovinius į arba iš Švedijos galimi tokie uostų variantai : Karlskruną (Karlskrona); Treleborgą (Trelleborg); Nineshamną (Nynashamn), Karlshamną (Karlshamn). Dažnai rūpimas klausimas yra, kiek trunka kelto kelionė iki kito uosto. Gabenimas keltu, tai nėra pats greičiausias būdas, tačiau ir tikslaus laiko nepasakysi. Viskas priklauso nuo oro sąlygų ir atstumo į pasirinktą uostą. Tačiau vidutiniškai kelionė gali trukti apie mažiausiai 10 valandų.

Kokio tipo krovinius į Švediją, galima gabenti keltais? Tai pagrindinis klausimas. Ar viską galimą gabenti keltais? Keltais galima gabenti viską, kas nepažeidžia įstatymų. Taigi, keltais gabena įvairaus tipo krovinius, vieni jie būna standartiniai, kiti priskiriami pavojingiems kroviniams. Bet kokiu atveju, visi kroviniai yra plukdomi saugiai ir patikimai. Kroviniai yra pakraunami ir pritvirtinami pagal specialius reikalavimus ir jū griežtai yra laikomasi.

Vienas iš dominančių klausimų būna susijęs su kainomis. Kiekvieno krovinio gabenimo kaina gali būti labai įvairi. Kaina gali įtakoti jūsų krovinio parametrai, krovinio tipas ar tai standartinis ar pavojingas, kitas dalykas tai papildomos pasirinktos paslaugos, kurios būna neįskaičiuotos į standartinę kainą. Dėl kainos, geriausia kreiptis tiesiai į įmonę ferrybookings.lt, kuri visada pagal jūsų pateiktą informaciją, pasakys kokia yra preliminari tokios paslaugos kaina.