Komercinė veikla yra glaudžiai susijusi su tarptautiniu ir net tarpžemyniniu krovinių gabenimu. Prieš pradedant bet kokią tarptautine prekyba tuo užsiimančiai įmonei, anksčiau ar vėliau kyla klausimas, kurį transportą geriau rinktis.
Konteinerių gabenimas yra tinkamas sprendimas reguliariems ir dideliems krovinių srautams. Didžiąją pasaulio prekybos prekėmis dalį sudaro jūrų laivai. Ši paslauga ir krovinių gabenimas jūra yra geriausias sprendimas pristatant prekes, siekiant sutaupyti pinigų.

Kokie yra šios paslaugos pasirinkimo pranašumai?
Pelningumas. Konteineris su jame įdėtais daiktais yra užplombuojamas, pakrovimas atliekamas be perpakavimo. Taip išvengiama papildomų išlaidų, susijusių su įprastu kelių transportu.
Saugumas. Konteineryje esantis krovinys yra patikimai apsaugotas nuo kritulių, apgadinimų ir pašalinių asmenų atidarymo.

Siuntimo parametrai neturi viršyti konteinerio dydžio, taip pat galimi nestandartinių krovinių pervežimai.
Pristatymas bet kur. Krovinius konteineriuose lengva gabenti keliais gabenimo būdais.

Kaip užsisakyti konteinerių gabenimą?

Nustatant, kur ir kaip užsisakyti konteinerį gabenimui, rekomenduojama gabenimą patikėti gerą reputaciją ir teigiamų atsiliepimų turinčioms logistikos įmonėms.
Bet kokio tipo krovinių gabenimas – įrangos, statybinių medžiagų, kietų, dujinių, birių ir skystų medžiagų, daiktų gabenimui naudojamas kelių, geležinkelių ir jūrų transportas.

Kertant valstybės sienas, konteinerių turinys nėra tikrinamas. Priedai supakuojami ir tikrinami išsiuntimo vietoje, o išpakuojami pristatymo vietoje, sumažinant transportavimo finansines ir laiko sąnaudas.

Organizuojant tarptautinį konteinerių transportą, naudodamasi jūrų, geležinkelių ir oro transporto deriniu.
Konteinerių gabenimo organizavimo sėkmės raktas yra individualus viso transporto proceso prognozavimas ir apskaičiavimas nuo to momento, kai krovinys priimamas gabenti, iki jo perdavimo gavėjui.

Kiekvienas krovinių gabenimas jūra prašymas rengiamas atskirai, atsižvelgiant į pagrindinius kliento pageidavimus. Didelis transporto linijų tinklas leidžia atlikti transportavimą beveik iš bet kurios planetos vietos.