Kelionė į kitą užsienio šalį, pavyzdžiui, Olandiją reikalauja gero organizavimo bei apgalvotų sprendimų. Kelionė mikroautobusu turi daug privalumų, nuo pinigų taupymo iki patogesnės bei greitesnės kelionės. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius šio tipo keliavimo privalumus.

1. Kaina
Daugeliu atvejų kelionės mikroautobusu kaina yra daug mažesnė. Palyginti su traukiniu arba lėktuvu, mikriuko bilietas gali būti net iki 50 proc. pigesnis, tad tai yra ekonomiškesnis pasirinkimas. Daugiau informacijos apie bilietų kainas, keliaujant į skirtingas užsienio šalis galima rasti specializuotuose pervežėjų internetiniuose puslapiuose.

2. Dažnis ir laikas
Galvojant apie kelionę mikroautobusu galima pasirinkti sau individualiai tinkamą datą ir laiką, kadangi pervežimai yra vykdomi gana dažnai, kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. Tad šis lankstumas leidžia daug lengviau keliauti mikriukais.

3. Mažiau streso
Keliaujant mikroautobusu nereikia tvarkyti kalno dokumentų ir pereiti kelių patikros punktų taip, kaip pavyzdžiui, skrendant lėktuvu. Pakanka tik kelių minučių laiko pasiruošimui prieš išvykstant, kad būtų padėtas bagažas ir atsisėsta į patogią sėdynę. Tai leidžia labai patogiai ir ramiai keliauti be streso ir jokių kitų papildomų rūpesčių.

Be to, reikia pridurti, jog keliaujantiems nereikia jaudintis dėl eismo sąlygų ir stovėjimo aikštelių, nes tuo pasirūpina profesionalus vairuotojas, kuris yra atsakingas už keleivių pervežimą mikroautobusu į tam tikrą paskirties vietą.

4. Komfortas
Kaip jau anksčiau buvo minėta, mikriukai yra visiškai pritaikyti pagal keleivių poreikius. Juose galima rasti gulimas sėdynes su atlenkiamais porankiais arba paminkštintais galvugaliais, kad keleiviai galėtų patogiai keliauti. Mikriukuose galima rasti šaldytuvus, DVD grotuvus, radiją ir t.t.

5. Saugumas
Visi mikroautobusai, vežantys keleivius turi praeiti įvairias technines apžiūras, kurios užtikrina, kad transporto priemonė yra saugi, nepriekaištingos būklės.