Per Kalėdas labai svarbu dovanas gauti greitai ir patogiai. Kalėdinės dovanos siunčiamos nemokamai per kurjerį arba elektroniniu paštu. Dovanas internetu galima užsisakyti iš anksto, konkrečiai dienai. Jūsų nurodytu adresu, kurjeris pristatys siuntinį, visoje Lietuvoje dovanos į namus, pristatomos sekančią dieną po gauto apmokėjimo. Kurjeris paskambina ir suderina konkretų laiką, kada jis galėtų atvykti.

Kaip saugiai apsipirkti internetu?

Šiemet kalėdinių dovanų paieška keliasi į internetą. Tam, kad elektroninėse parduotuvėse apsipirkume saugiai ir sklandžiai, pirmiausia, tereikia paieškoti informacijos apie pardavėją internetinėje erdvėje, paskaityti klientų atsiliepimus ir patikrinti, ar įmonė yra įregistruota. Komentarų apie įmonę ieškokite socialiniuose tinkluose. Prieš pirkdami būtinai atkreipkite dėmesį į svetainės adresą naršyklės lange. Patikima svetainė taip pat turės tikslią ir išsamią kontaktų skiltį: nurodytą fizinį adresą, telefono numerį, e. paštą ir nuorodas į jos socialinius tinklus. Svetainėje taip pat turi būti nurodyta ir privatumo politika, kurioje yra aprašyta, kaip renkami, kur naudojami ir kaip apsaugomi jūsų pateikiami duomenys.

DHL siuntos

Vienas populiariausių siuntų tipų šiandien yra DHL siuntos. Dabar visi norintys gali visai lengvai nusiųsti savo siuntą į bet kurį pasaulio kraštą. Siusk24.lt kompanija užtikrina sklandų procesą: nuo siuntinio gavimo, išsiuntimo iki pat jo pristatymo adresatui. Į beveik visus pasaulio kampelius gabenamos DHL siuntos savo adresatus pasiekia greitai. Tarptautinės DHL siuntos skirstomos į kelias rūšis. Pirmoji rūšis- tai paprastosios DHL siuntos, kurios siunčiamos įprastai, be jokių išskirtinių reikalvimų. Antroji siuntų rūšis yra kiek sudėtingesnė. Tai- DHL exspress siuntos. Šio tipo siuntos yra siunčiamos skubos tvarka. Žinoma, tokia paslauga ir specialus greitesnis aptarnavimas kainuoja šiek tiek daugiau nei įprastinis siuntos pristatymas.
Visai nesvarbu į kokią šalį bus siunčiamos DHL siuntos jos nebus siunčiamos bet kaip. Visame procese tarpininkaus siuntų siuntimo ar logistikos kompanijos. Tarptautinių skubiųjų siuntų paslaugos profesionaliai atliekamos kurjerių, todėl kiekvienas užsakovaas gali būti tikras, jog siuntinys adresatą pasieks nesugadintas ir pateisindamas visas sąlygas.