Elegantiška ir tinkamai parinkta rankinė yra ne tik moteriškas atributas. Vyrai taip pat daugiau dėmesio skiria tinkamo aksesuaro pasirinkimui, kuris suteiks tinkamą tiek kasdieninę, tiek verslo išvaizdą.

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis elegantišką vyrišką rankinę? Visų pirma, medžiaga, spalva ir tipas.

Dalykiniai susitikimai, komandiruotės, dažnai būtinos kelionės automobiliu, todėl yra daugybė galimybių save pristatyti geriausiai darbe. Jei kasdien dėvite aprangos kodą, odinė nešiojama rankinė gali būti stilingas jūsų verslo aprangos papildymas, kuri bus patogi net vystant į kelionę. Odinis arba dirbtinės odos krepšys gali derėti su jūsų nešiojamais batais ir aksesuarais.

Nors išmanųjį laisvalaikio stilių reglamentuoja šiek tiek kitokios taisyklės nei aprangos kodas, medžiagos pasirinkimas čia taip pat bus labai svarbus. Kurdami lengvesnes, kasdienines stilizacijas, galite rinktis nubuko, zomšos ir ekologiškos odos rankines.

Daugeliui žmonių pagrindinis rankinės pasirinkimo kriterijus yra jo dizainas. Kiekviena rankinė turi atitikti vartotojo stilių ir skonį. Nepaisant to, prieš renkantis modelį geriausia pagalvoti apie tai, ką iš tikrųjų norite jame talpinti ir ar bus patogu vežiotis mašinoje.

Kaip ir kiekvienoje rankinėje, čia labai svarbu kišenių skaičius ir galimybė atskirti daiktus.

Renkantis verta atkreipti dėmesį į užtrauktukų kokybę ir sklandų jų veikimą, medžiagos tvirtumą, tvirtą sagtį.

Dažniausiai vyrai, renkasi:
• Portfelis – odinis portfelis tinka kasdieniam ir verslo stiliui, nes jis
puikiai derinamas su oficialia ar pusiau oficialia apranga. Portfeliai vyrams yra tiek klasikinio, tiek elegantiško, tiek ir modernesnio stiliaus. Yra vietos nešiojamam kompiuteriui, dokumentams ir visiems darbe reikalingiems priedams, kuriuos susidėjus patogu vežiotis mašinoje.

• Vyriška rankinė per petį – tai modernesnė portfelio forma. Daugelis
šiuolaikinių vyrų renkasi šį modelį, nes ji visų pirma orientuotas į komfortą.