Statistiškai automobilio nuomos paslauga Palangos oro uoste kur kas daugiau užsakymų sulaukia sezono metu. Ir tai yra visiškai natūralu, nes būtent tuo laikotarpiu ir skrydžių į Palangos oro uostą ženkliai padaugėja. Čia atvyksta ne tik užsienio turistai, bet ir mūsų tautiečiai, sugrįždami atostogų į pajūrį, mieliau renkasi tiesioginį skrydį į kurorto oro uostą.

Pastebima, kad vis dažniau žmonės renkasi automobilio nuomos paslaugą, vietoje to, kad skolintųsi jį iš draugų ar artimųjų. Visų pirma, tai yra labai patogu, nes vos nusileidus gali pasiimti savo rezervuotą automobilį. Nereikia ieškoti būdų, kaip pasiekti viešbutį ar artimųjų namus, nes dažniausiai bet kokiu atveju juos aplanko atostogų metu.

Tam, kad išsinuomotumėte automobilį, jo rezervaciją galite atlikti tiesiog internetu iš anksto, kai kuriais atvejais nemokant jokio rezervacijos mokesčio. Privalu turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, o visa kita priklausys tik nuo jūsų pageidavimų. Pasirinkus automobilių nuomos platformą, o ne atskirus nuomos tiekėjus, kaip pavyzdžiui, https://autorentalis.lt/lt/automobiliu-nuoma-palangos-oro-uoste, galima sutaupyti nemažai laiko paieškoms ir net pinigų.

Čia galima rasti daugybę skirtingos klasės ir dydžio automobilių už itin patrauklią kainą bei patogu tas kainas palyginti vienoje vietoje. Be to, joje matosi visi įskaičiuoti mokesčiai ir papildomos paslaugos, kurias taip pat galima užsakyti vos vienu paspaudimu. Tereikia išsirinkti automobilį, nurodyti tiekėją, jo atsiėmimo ir grąžinimo datą bei vietą. Esant poreikiui automobilis gali būti pristatytas į pageidaujamą vietą už papildomą simbolinį mokestį miesto ribose.

Nuomos Palangos oro uoste pranašumai yra susiję su konkurencingumu, kuris paprastai yra didesnis nei kitose miesto vietose. Čia automobilių pasirinkimas yra didelis, todėl kiekvieno tiekėjo siūlomos nuomos kainos ir sąlygos yra išties itin patrauklios.