Daugybė įmonių – nuo mažų įmonių iki besiplečiančių korporacijų – nuolat ieško krovinių gabenimo paslaugų, kurios galėtų neatsilikti nuo augimo. Problema? Logistikos ir tiekimo grandinė gali būti paini, o tai, ko nežinote, gali jums kainuoti.

Turite įmonę, gaminančią puikius produktus, dėl kurių jūsų vardas yra žinomas, ir jūs tuo labai didžiuojatės. Tačiau savo prekes turite ne tik laikyti savo patalpose, bet jas pristatyti savo klientams arba įmonėms.
Vietinis ir tarptautinis gabenimas gali būti sudėtingas net patyrusiems verslo savininkams. Egzistuoja dešimtys kintamųjų – ir tai reiškia, kad būtina pasirinkti tinkamą krovinių gabenimo paslaugą.

Kokio tipo įrangą reikėtų naudoti gabenant prekes? Ne visiems kroviniams reikia to paties tipo kelių transporto. Jei gabenate produktus, kurie turi būti palaikomi tam tikroje temperatūroje, vežėjas turės naudoti šildomą priekabą. Jei gabenate žemės ūkio mašiną, jums reikės kito tipo priekabų, atitinkančių jūsų poreikius.

Pastaruoju metu krovinių transporto rinką paveikė pandemija. Nepaisant to, krovinių vežimas keliais išlaikė lyderio pozicijas šiame segmente. Didelę krovinių gabenimo keliais apimtį lemia keli veiksniai. Sunkvežimiai prekes gali efektyviai pristatyti visą parą, nepaisant oro uosto, geležinkelio ir uosto darbo grafikų. Naudojimas sunkvežimiais leidžia lanksčiai nukreipti krovinius ir sekti krovinius naudojant šiuolaikinių GPS navigacijos sistemų. Trumpą atstumą pristatant krovinius, sunkvežimiais sumažinamos finansinės išlaidos. Vežėjai padeda savo klientams naudotis visais tarpmiestinių krovinių gabenimo keliais privalumais.

Pagrindinis kelių transporto privalumas yra tas, kad jis gali padėti pristatyti prekes ir medžiagas nuo durų iki durų ir gali būti labai ekonomiškas vežimo, pakrovimo ir iškrovimo būdas. Prekių pristatymas Lietuvoje tarp miestų, miestelių ir mažų kaimų yra įmanomas tik kelių transportu pasirinkus patikimą vežėją.