Techniškai, investuoti į kriptovaliutas yra labai nesudėtinga, tačiau jų vertė nuolat svyruoja.

Šiai dienai, apie įvairias kriptovaliutas jau kalba ne tik technologijomis besidomintys žmonės, bet ir nieko bendro su informatika neturintys gyventojai. Galima sakyti, kad kriptovaliutos jau tapo neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi. Todėl netūrėtų nieko stebinti, kad atsiranda žmonių, norinčių į šį virtualų turtą investuoti. Taigi, susipažinkime su investavimu į kriptovaliutas iš arčiau.

Kaip pradėti investuoti į virtualų turtą?

Nors kriptovaliutos atsirado dar  visai nesenai, tačiau jau yra nemažai veikiančių kriptovaliutos biržų, kuriose galima pirkti ir parduoti norimas kriptovaliutas. Iš esmės, investavimas į šias virtualias valiutas, tikrai nereikalauja jokių techninių ar informatikos žinių. Investavimo procesas vyksta taip pat kaip ir investavimas į akcijas ar prekyba „Forex“ rinkoje. Tačiau vienas svarbiausių žingsnių yra pasirinkti tinkamą biržą, kadangi nuo jos patikimumo priklausys ir jūsų investavimo rezultatai.

Kaip išsirinkti tinkamą vietą prekybai?

Kriptovaliutų birža yra vieta, kurioje ir vykdoma prekyba įvairiomis kriptovaliutomis. Prekyba joje vyksta 24 valandas per parą ir 7 diena per savaitę. Taigi, nepriklausomai, kurioje pasaulio dalyje gyvenate, investuoti į kriptovaliutas, galėsite bet kuriuo paros metu. Pradedant domėtis kriptovaliutomis ir investavimo į jas galimybėmis, siūlome rinktis tik pačias didžiausias ir patikimiausias biržas, tokias kaip Binance ar Kraken. Šios biržos jau veikia labai ilgą laiką ir jau yra užsitarnavusios didelį pasitikėjimą kirpto entuziastų tarpe.

Kurias kriptovaliutas pasirinkti investicijoms?

Išsirinkę ir užsiregistravę kriptovaliutų biržoje, jau galite nieko nelaukdami pradėti investuoti į šį virtualų turtą. Tačiau kyla klausimas – kokias kriptovaliutas pirkti? Žinoma, kiekvienas pradedantis yra girdėjęs apie Bitkoiną, bet ši valiuta toli gražu nėra vienintelė. Dabar tikriausiai galėtume suskaičiuoti daugiau kaip 1000 įvairių kriptovaliutų, cirkuliuojančių rinkoje. O kurios yra pačios populiariausios?

Tiesą sakant, populiariausių kriptovaliutų dešimtukas keičiasi gana retai, todėl būtent į jas ir rekomenduotume investuoti naujokams. Pati populiariausia kritovaliuta, be jokios abejonės yra Bitcoin (BTC), na o už jos rikiuojasi ir visos kitos kriptovaliutos: Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) ir visos kitos.

Daugiau informacijos apie kriptovaliutas, rasite šiuo adresu: https://investicijosirfinansai.lt/kriptoekonomika/kriptovaliutos