Žaislai yra neatsiejama kiekvieno mažylio vaikystės dalis. Užsiėmimai su žaislais sužadina įvairias teigiamas vaikų emocijas, mažina baimes. Per žaidimą formuojasi vaiko elgesys, socialinio elgesio taisyklės. Žaislai vaikams padeda ne tik nurimti ir turėti užsiėmimą, bet ir juos moko įvairių dalykų.

Žaislai vaikams pakeičia realius daiktus iš gyvenimo (pvz., tikra mašina – žaislinė mašinėlė), išmoko juos surasti teisingus problemų sprendimo būdus. Žaisdami vaikai mokosi, ugdo įvairias charakterio savybes, lavina motoriką ir loginį mąstymą. Kaip atsirinkti, kurie žaidimai vaikams padės juos ne tik užimti, bet ir ugdyti?

Vienas svarbiausių momentų renkantis žaislus, ko gero, turėtų būti jų kokybė. Ne tik dėl vaiko saugumo, bet ir dėl žaislo tvarumo. Nekokybiški žaislai greičiau lūžta, nėra perdirbami. Taip pat labai svarbu, kad žaislas atitiktų žaidėjo poreikius, būtų parinktas pagal vaiko amžių. Tinkamai parinkti žaislai vaiką sudomins ilgam ir teiks daugiau naudos.

Šiais laikais internete yra apstu pasirinkimo ir patarimų, kokie žaidimai tinka vaikams pagal jų amžių. Jeigu nežinote, koks žaislas labiausiai tiktų Jūsų mažyliui, apsilankykite www.edukaciniai.lt – čia Jūsų laukia ne tik itin platus žaislų asortimentas, bet ir edukacinis tinklaraštis, kuriame atrasite daug naudingų patarimų. Be viso to, žaislai internetu yra greitai ir patogiai perkami, renkantis galite skirti daugiau laiko išanalizuoti pasiūlymus ir išrinkti tinkamiausius žaislus savo mažyliams.