Dievinate lytinius santykius, tačiau baiminatės, kad dėl dažno parterių keitimo galite pasigauti kažkokias lytiškai plintančias ligas? To nebūtų, jeigu lytiniai santykiai būtų saugūs – naudojant visas apsaugos priemones. Ne paslaptis, kad kone visų ligų padeda išvengti Durex prezervatyvai. Jie žinomi kone kiekvieno suaugusio žmogaus, nes dabar šis prekinis ženklas simbolizuoja aukštą apsaugą nuo visų galimų pasekmių. Kaip bebūtų, šie prezervatyvai yra brangesni nei kitų gamintojų, tačiau jie užtikrina geriausią apsaugą. Jeigu dėl didelės šių prezervatyvų kainos vengiate naudoti prezervatyvus sekso metu, tuomet reikėtų plačiau pasidomėti kur juos būtų galima įsigyti. Tikrai ne vien prekybos centrai ar vaistinės siūlo šias apsaugos priemones.

Geriausia variantas – rinktis internetines parduotuves, kurios prekiauja prezervatyvais arba erotinėmis prekėmis. Pamirškite tuos laikus, kad viską galima įsigyti tik atvykus į vietą. Internetu prekiaujama viskuo, tad jums niekur vykti tikrai nereikės. Viskas ko jums reikia – skirti laiko el. parduotuvių paieškai ir vengti neaiškių pasiūlymų. Pirmiausia siūloma atsižvelgti į tai, kad el. parduotuvių, kurios prezervatyvų prekyba užsiima jau ne vienerius metus, Lietuvoje nėra tiek daug. Tad, paieška tikrai neturėtų trukti ilgai. Tokiose el. parduotuvėse jūs rasite ne tik labai mažas prezervatyvų kainas, bet taip pat galėsite rinktis iš žymiai didesnio asortimento.

Durex prezervatyvai yra skirstomi pagal daugelį rūšių. Yra tokių, kurie skirti malonumų stiprinimui – prezervatyvai yra su specialiais iškilimais, jog moteris jaustų didesnį malonumą. Taipogi yra tokių prezervatyvų, kurie atitolina ejakuliaciją ir leidžia lytiniais santykiais mėgautis gerokai ilgesnį laikotarpį. Yra tokių prezervatyvų, kurie yra be galo ploni ir jie nejaučiami sekso metu, tačiau apsauga vis tiek maksimaliai garantuojama. Tad, jeigu jus tuo pačiu domina platus pasirinkimas, tuomet žinokite, kad internetu prezervatyvus pirkti naudinga ir dėl gerokai platesnio pasirinkimo, o ne tik dėl mažų kainų.

Kalbant apie mažas kainas, tai tiesiog būtina suprasti, kad pagrindinės prezervatyvų parduotuvės internetu siūlo įsigyti apsaugos priemones ženkliai mažesnėmis kainomis. Galite matyti netgi specialius pasiūlymus, kurie pasižymi prezervatyvų rinkiniais.