Komandos darbo produktyvumas labai priklauso nuo jos narių savybių. Kuo mažiau silpnų grandžių, tuo geresnis visos komandos darbas ir dėl to didesnis įmonės pelnas ir efektyvumas, tuo stabilesnė jos reputacija rinkoje. Norint užtikrinti gerą komandos darbą, labai svarbu, kad kuo daugiau darbuotojų turėtų įmonei reikalingų kompetencijų. Tada jo darbo mechanizmas veiks sklandžiai, o užduotys bus vykdomos atsižvelgiant į įmonės tikslus ir misijas.

Karantino metu daug žmonių neteko darbo ar buvo priversti uždaryti verslus ir išeiti į prastovas. Daug bedarbių liko su neaiškia ateitimi ir jos vizija, todėl ypatingai kvalifikuotos darbo vietos karantino metu tapo labai vertinamos.
Jei prieš mėnesį nuotolinis darbas daugeliui buvo svajonė, tai karantino metu tai yra kone vienintelė galimybė. Tačiau ne visi sugeba atlikti įprastas pareigas namuose ir yra priversti palikti savo darbo vietas.

Pastaruoju metu darbo rinkoje pastebima įdomi tendencija: labai sunku rasti darbščius pavaldinius, o karantinas privertė daugelį peržiūrėti savo prioritetus, vertybes ir dar labiau vertinti turimą darbą. Toks žmogus aiškiai mato užsibrėžtus tikslus, gerbia savo darbą, siekia aukštų rezultatų. Profesinė veikla jam yra laikoma svarbia gyvenimo dalimi ir saviraiškos būdu.

Konfliktuojantis darbuotojas, kuris ginčijasi, kaltina, kuria nesantaiką, nemoka rasti bendros kalbos su darbuotojais, trukdo komandos darbui, gali greitai būti pakeistas tuo, kuris bus priimtinesnis ir lankstesnis.

Visi darbo procesai yra glaudžiai susiję net ir mažiausioje įmonėje. Šiandien labai vertinamos tokios gero darbuotojo savybės kaip įmonės tikslų suvokimas, draugiškumas kolegoms, savitarpio pagalba. Pačiam įmonės vadovui sunku išanalizuoti kandidatus ir priimti geriausius sprendimus, todėl ieškodami komandos nario jie kreipiasi į įdarbinimo agentūras, kur visada gaus daugiau informacijos ir sutaupys laiko.