Vienas iš pagrindinių dalykų, padedančių sukurti namų jaukumą yra tinkamai parinktas apšvietimas. Kaip tai padaryti? Galima surasti pačių įvairiausių apšvietimo idėjų interjero svetainėse ar socialiniame tinkle Pinterest. Ten surasite daugybę pavyzdžių, kaip galima stilingai įsirengti apšvietimą įvairiose namų erdvėse, taip pat ir miegamajame.

Norintiems apšvietimo idėjas pamatyti gyvai, Vilniuje yra gausybė interjero salonų, kurios gali išpildyti ne tik jūsų lūkesčius, bet ir įvykdyti individualų apšvietimo užsakymą jūsų namams. Tad keletas patarimų į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis apšvietimą miegamajam.

Pirmas dalykas, į ką reiktų atkreipti savo dėmesį, tai koks yra natūralus apšvietimas jūsų miegamajame dienos metu. Nuo to priklausys kiek papildomų šviesos šaltinių jums reikės įrengti. Nepamirškite, kad visos reikalingos elektros jungtys ir instaliacija turi būti suplanuota iš anksto, kitu atveju, teks viską ardyti ir daryti iš naujo remontą. Jei namai jau yra įrengti, tuomet puikia alternatyva gali tapti įvairiausių spalvų, formų ir dizaino pakabinami sieniniai šviestuvai, kurie padės miegamajame susikurti jaukią romantišką nuotaiką.

Antras dalykas, apsispręskite ko jums labiausiai reikia harmoningos interjero spalvų visumos ar išraiškingų akcentų. Nuo to priklausys ir šviestuvų stilius, ir spalva bei formos. Nepamirškite ir to, kad kiekvienas apšvietimo akcentas turi būti ir ekonomiškas, nes sąskaitas už elektros energiją mokėsite jūs. Tad vienas iš praktiškiausių variantų – rinktis LED lemputes, jos ne tik taupios, bet ir ilgaamžės, kas padeda sutaupyti. Tačiau rinkdamiesi LED apšvietimo sprendimus atkreipkite dėmesį į šviesos atspalvius, kurie būna šilti ir šalti. Šiltais laikoma geltonas apšvietimas ir jo tonai, o balta ir net melsva spalva – laikoma šaltais tonais, kur labiau tinka darbo aplinkai, o ne miegamojo zonai.